Dancecommunity-wilczynski.com

Igor Wilczyński karierę rozpoczął w Starogardzie Gdańskim pod okiem Pana Edwarda Kowalke. Jego pierwszą taneczną partnerką była Sara, prywatnie kuzynka, a ich drogi rozeszły się w chwili podjęcia przez niego nauki w Trójmieście. W Gdańsku Igor połączył swoje siły z Magdaleną i to z nią osiągał największe sukcesy w kategorii wiekowej do 21 lat. Następnie, to z Karoliną, od której był młodszy, zdobył swój pierwszy tytuł Mistrza Polski. W tzw. międzyczasie Igorowi towarzyszyła również, pochodząca z Rosji, Irina – tancerze, z dobrymi wynikami, współpracowali około trzy lata. Ciężka praca, wiele godzin treningów ze światowymi trenerami, połączyły Igora na parkiecie z Anną Kapli, tancerką ukraińskiego pochodzenia, której, z przerwami, ze względu na pobyt Ani w Kanadzie, partneruje do dziś. Igor i Ania, którzy są zawodowcami, nawet w trakcie trwania pandemii COVID – 19 pracują nad swoją formą, pielęgnują swój talent, by już niedługo reprezentować nasz kraj na imprezach tanecznych wysokiej rangi za granicą.natury od 2015 roku przeszliśmy na otwarty dyfuzyjnie system STEICO. Przez to, że nasze domy są prefabrykowane na halach produkcyjnych czas montażu domu został skrócony do kilku dni przez co wprawia w zachwyt naszych klientów i ich rodziny, a przede wszystkim sąsiadów. Całkowity czas budowy z instalacjami do tzw. stanu deweloperskiego to maksymalnie 3 miesiące.
www

Dziękuję za zaufanie

Wasze Opinie

5/5
Marek Sołtysiak
Marek Sołtysiak
2023-01-04
Bardzo miła obsługa, szybki czas naprawy, poza tym bardzo korzystna cena za robociznę. Jak najbardziej polecam. Na pewno wrócę tutaj z moim laptopem w przyszłości do przeglądu.
Piotr Olszewski
Piotr Olszewski
2023-01-04
Bardzo szybka i fachowa robota .polecam
Aleksandra Lepek
Aleksandra Lepek
2022-12-18
Super fachowiec wspaniały człowiek Polecam
Grzegorz Kuchta
Grzegorz Kuchta
2022-11-24
świetny fachowiec, bardzo dobry kontakt i ekspresowa naprawa. powiadają, że nie może być szybko, tanio i dobrze - Pan Maciek jest tego zaprzeczeniem. serdecznie polecam.
Agnieszka G
Agnieszka G
2022-11-22
Serdecznie polecam, Pan bardzo słowny, super kontakt.
Daniel Czerwicki
Daniel Czerwicki
2022-11-22
Informatyk godny polecenia.
devil tank
devil tank
2022-11-16
Najlepszy informatyk w okolicy,zawsze pomoże o każdej porze.polecam
Miłosz Zielke
Miłosz Zielke
2022-11-14
Pelen profesjonalizm i super obsługa!
Katarzyna Lipska
Katarzyna Lipska
2022-11-10
Polecam serdecznie Pana Macieja, ustawił tacie w Swarożynie komputer. Zdalnie, bez jakiegokolwiek problemu. Wszystko działa jak należy 🙂
Maciej Adamowski
Maciej Adamowski
2022-11-01
Najlepszy informatyk! Naprawa laptopa ekspresowa, nawet pomimo święta i bez umówionego terminu. Polecam w awaryjnych sytuacjach i nie tylko!

Informatyk Starogard

Maciej Wiśnicki

ul. Kopernika 11c

83-200 Starogard Gdański