Leathercraft.pl

Lubisz rzeczy wyjątkowe, z duszą wykonane z sercem z miłości do tworzenia? Jeśli tak jest to zaprojektuję i własnoręcznie zrealizuję Twój indywidualny wzór dla Ciebie. Jeśli potrzebujesz, bądź szukasz pomysłu na prezent, podziękowanie, a może chcesz w wyjątkowy sposób kogoś docenić to mogę Ci w tym pomóc. Łącząc pasję i zamiłowanie do tworzenia wyrobów ze skóry w domowym zaciszu nadaję wykonywanym przedmiotom unikalny charakter. Każdy wyrób jest zrealizowany od początku własnoręcznie bezpośrednio prze ze mnie. Stosowany materiał to skóra naturalnie barwiona i ręcznie szyta dzięki czemu mogę dostosować ostateczny efekt do twoich preferencji. Biorąc pod uwagę Twoje indywidualne potrzeby, to że chciałabyś aby osoba ,która otrzyma od Ciebie taki prezent poczuła się wyjątkowo, a może Ty chcesz posiadać unikalny przedmiot to trafiłeś na właściwą stronę.To zapoczątkowało pracę nad projektem, a także dywersyfikację o dodatki do tworzyw sztucznych.
www

Dziękuję za zaufanie

Wasze Opinie

5/5
Marek Sołtysiak
Marek Sołtysiak
2023-01-04
Bardzo miła obsługa, szybki czas naprawy, poza tym bardzo korzystna cena za robociznę. Jak najbardziej polecam. Na pewno wrócę tutaj z moim laptopem w przyszłości do przeglądu.
Piotr Olszewski
Piotr Olszewski
2023-01-04
Bardzo szybka i fachowa robota .polecam
Aleksandra Lepek
Aleksandra Lepek
2022-12-18
Super fachowiec wspaniały człowiek Polecam
Grzegorz Kuchta
Grzegorz Kuchta
2022-11-24
świetny fachowiec, bardzo dobry kontakt i ekspresowa naprawa. powiadają, że nie może być szybko, tanio i dobrze - Pan Maciek jest tego zaprzeczeniem. serdecznie polecam.
Agnieszka G
Agnieszka G
2022-11-22
Serdecznie polecam, Pan bardzo słowny, super kontakt.
Daniel Czerwicki
Daniel Czerwicki
2022-11-22
Informatyk godny polecenia.
devil tank
devil tank
2022-11-16
Najlepszy informatyk w okolicy,zawsze pomoże o każdej porze.polecam
Miłosz Zielke
Miłosz Zielke
2022-11-14
Pelen profesjonalizm i super obsługa!
Katarzyna Lipska
Katarzyna Lipska
2022-11-10
Polecam serdecznie Pana Macieja, ustawił tacie w Swarożynie komputer. Zdalnie, bez jakiegokolwiek problemu. Wszystko działa jak należy 🙂
Maciej Adamowski
Maciej Adamowski
2022-11-01
Najlepszy informatyk! Naprawa laptopa ekspresowa, nawet pomimo święta i bez umówionego terminu. Polecam w awaryjnych sytuacjach i nie tylko!

Informatyk Starogard

Maciej Wiśnicki

ul. Kopernika 11c

83-200 Starogard Gdański